Te koop
€ 325.000,- k.k.

Kleiburg 309, Amsterdam

70 m2 - 2 slaapkamers - bouwjaar 2015

Licht en ruim 3-kamer appartement van circa 70 m², met een royale woonruimte en open keuken. Het appartement beschikt over twee slaapkamers en een zonnig balkon van ca. 10 m², ideaal gelegen op het zuidwesten, waar u volop kunt genieten van de middag- en avondzon. In de keuken kunt u in de ochtend genieten van de eerste zonnestralen. De woning is gelegen in het complex Kleiburg, welke in 2014/2015 vernieuwbouwd is en geheel voldoet aan de huidige woonwensen. Door het goede isolatieniveau en de HR++ beglazing biedt deze woning een hoog wooncomfort en een energielabel A.

Indeling

Via de lift of het trappenhuis is de 3e etage te bereiken

De ruime hal biedt ruimte voor de garderobe en tevens bevindt zich hier de meterkast. De lichte woonkamer is maar liefst 10 meter diep en geeft een ruimtelijk gevoel. De moderne en uitgebreide open keuken is voorzien van verschillende inbouwapparatuur zoals koelkast, vriezer, afzuigkap, inductieplaat en vaatwasser. De woonkamer biedt ruimte voor een grote eettafel en fijne zithoek. Vanuit zowel de woonkamer als de achterste slaapkamer is het zonnige balkon bereikbaar. Het woningbrede balkon van ca. 10 m2 heeft een spectaculair uitzicht en is gelegen op het zuidwesten. De badkamer is voorzien van een douche gedeelte, wastafel, het toilet is separaat gelegen. Naast het toilet heb je de interne berging voorzien van de wasmachineaansluiting. De handige externe berging is ca. 5 m2 en bevindt zich tevens op de derde verdieping. In de onderbouw is er een gemeenschappelijke afgesloten fietsenberging.

Omgeving

Het appartement is gunstig gelegen in stadsdeel Amsterdam Zuidoost, ook wel het groene hart van Amsterdam genoemd. Het complex wordt omlijst door uitgestrekte groengebieden van o.a. de Bijlmerweide, het Diemerbos en de Gaasperplas. De Arena Boulevard met o.a. AFAS live, Ziggo Dome, Pathé en de Amsterdamse poort zijn nabij het appartement. In de directe omgeving vind je vrijwel alle dagelijkse voorzieningen (de dichtstbijzijnde supermarkt bevindt zich op slechts 500 meter) en vanaf metrostation ‘Kraaiennest’ ben je in een mum van tijd in het centrum van Amsterdam. Ook is de verbinding t.o.v. de A1, A2, A9 en A10 zeer gunstig en met de fiets ben je binnen een half uur in het centrum van Amsterdam. Voor de deur kun je gratis parkeren.

Kleiburg zelf biedt een aantal leuke voorzieningen. Zo is er een sportgroep voor en door de Kleiburgers die samenkomt op het sportpark achter het complex, met o.a. tennisbanen en een sintelbaan, de Kleiburg kroeg ‘Van Buuren’ met bier uit de eigen Kleiburg Brouwerij, de flat bibliotheek waar je boeken kan lenen en ruilen en er is zelfs een gemeenschappelijke tuin.

Bijzonderheden

-Complex in 2014/2015 gerenoveerd
-Energielabel A
-Zonnig balkon op het zuidwesten
-Berging op de 3e verdieping
-Actieve Vereniging van Eigenaars
-De maandelijkse servicekosten bedragen € 264,13 excl. € 75,- voorschot stookkosten
-Erfpacht is afgekocht t/m 31-12-2054
-Parkeren voor de deur middels vergunning, momenteel geen wachttijd
-Unieke locatie, onderdeel van het Bijlmer Museum en winnaar van o.a. de Mies van der Rohe award en de Dutch design prijs.

Algemene Informatie

Adres
Kleiburg 309
Koopprijs
€ 325.000,- k.k.
Liggingen
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht
Woonopp.
70 m2
Inhoud
219 m3

Comfort

Dak type
Plat dak
Isolatievormen
Volledig geïsoleerd

Indeling

Kamers
3
Slaapkamers
2

Wat is mijn huis waard?

Benieuwd naar de waarde van je huis? Ontvang binnen 24 uur gratis een indicatie van de waarde.

Vraag direct aan

Plan een bezichtiging voor dit huis