Te koop
€ 550.000,- k.k.

Monte Perdido 13, Amsterdam

104 m2 - 3 slaapkamers - bouwjaar 1995

Sfeervolle eengezinswoning met uitbouw en afgekochte erfpacht in het geliefde De Aker

Op zoek naar een comfortabele en ruime woning waar u direct kunt wonen? Deze goed onderhouden eengezinswoning in de populaire wijk De Aker biedt alles wat u nodig heeft. Met een woonoppervlakte van 104 m², een uitgebouwde woonkamer, drie slaapkamers, 12 zonnepanelen, vloerverwarming en een zonnige tuin op het zuiden is dit een ideale plek om thuis te komen. Mogelijkheid tot het plaatsen van een opbouw!

Indeling

Begane grond
Via de entree bereikt u de hal met toegang tot de berging en het moderne, zwevende toilet. De uitgebouwde woonkamer is ruim en licht en vormt het hart van de woning. De open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en sluit naadloos aan op de leefruimte. Vanuit de woonkamer stapt u zo de zonnige achtertuin op het zuiden in, waar u volop kunt genieten. Achterin de tuin bevindt zich een praktische schuur.

Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers (voorheen 4 en makkelijk weer terug te zetten): een royale hoofdslaapkamer en twee goed bemeten kamers, ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer. De badkamer is verzorgd en compleet, voorzien van een douche, toilet en wastafel.

Bijzonderheden

Volledig gerenoveerd in 2018
Kozijnen vernieuwd in 2018
Voorzien van 12 zonnepanelen
Vloerverwarming door de gehele woning
Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
Woonoppervlakte circa 104 m²
Mogelijkheid tot het plaatsen van een opbouw
Externe berging in de tuin

De Aker wordt gewaardeerd als een fijn woongebied. De vele groenvoorzieningen en speelmogelijkheden maken het een populaire woonbestemming voor ouders met kinderen. Alle benodigde voorzieningen, zoals winkels, scholen, openbaar vervoer e.d. zijn in de buurt aanwezig. Voor uw boodschappen kunt u terecht bij het op loopafstand gelegen winkelcentrum De Dukaat. Hier zijn vele winkels waaronder een Jumbo supermarkt met slijterij, bakker, slager, fietsenwinkel, kinderdagverblijf en een gezondheidscentrum met apotheek. Tevens treft u op loopafstand de tramhalte voor lijn 1 aan, welke u in circa 20 minuten naar hartje Centrum brengt. Ook op de fiets is het centrum goed en snel te bereiken. Recreëren kunt u aan de rand van het Nieuwe Meer, Amsterdamse Bos en de Sloterplas. Op loopafstand ligt de Ringvaart aan de karakteristieke Dijk. Hier kun je heerlijk wandelen, maar ook zwemmen en suppen.

Via de vlakbij gelegen uitvalswegen, A9, A4 en ringweg A10 zijn de luchthaven Schiphol, maar ook Haarlem, Hoofddorp, Amstelveen, Den Haag en Rotterdam uitstekend te bereiken.

Kortom: een moderne, duurzame en instapklare woning op een fijne locatie, perfect voor wie zorgeloos wil wonen. Plan snel een bezichtiging en ervaar het zelf!

Bijzonderheden

  • Gestoffeerd

Algemene Informatie

Adres
Monte Perdido 13
Koopprijs
€ 550.000,- k.k.
Liggingen
Aan rustige weg
Woonopp.
104 m2
Inhoud
315 m3
Perceel oppervlakte
108 m2

Comfort

Dak type
Lessenaardak
Isolatievormen
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Gedeeltelijk dubbelglas, Voorzetramen, Volledig geïsoleerd, Geen spouw, Eco bouw, Geen isolatie, Grotendeels dubbelglas, Driedubbel glas, Hierdichting, HR glas

Stedenbouwkundige info

Perceel oppervlakte
108 m2

Indeling

Kamers
4
Slaapkamers
3

Wat is mijn huis waard?

Benieuwd naar de waarde van je huis? Ontvang binnen 24 uur gratis een indicatie van de waarde.

Vraag direct aan

Plan een bezichtiging voor dit huis