Dit leuke 2-kamerappartement is gelegen op de vierde en tevens hoogste etage van een goed onderhouden appartementencomplex in de geliefde wijk Venserpolder.
Omgeving en bereikbaarheid:
De ligging van het appartement is centraal ten opzichte van diverse voorzieningen en faciliteiten. Zo bevindt zich in de nabije omgeving het Nelson Mandelapark, winkelcentrum Amsterdamse Poort voor de dagelijkse boodschappen, Woonboulevard Villa Arena, bioscoop Pathé Arena, Ziggo Dome en de Johan Cruijff Arena. Daarnaast liggen op gepaste afstand het groen- en recreatiegebied Ouderkerkerplas, diverse lage- en hoge scholen en het Academisch Medisch Centrum (AMC). De bereikbaarheid is uitstekend met in de nabije omgeving diverse uitvalswegen (A1, A2, A9 en A10). Voor wat betreft het openbaar vervoer liggen metro- en treinstation Bijlmer ArenA, Strandvliet en Duivendrecht en Venserpolder in de directe omgeving. Met de trein ben je binnen ca. 15 minuten op Schiphol, Utrecht of Amsterdam Centraal.
Indeling:
Vierde etage: Entree/hal met wasmachineaansluiting, nette badkamer met douche, wastafel en toilet, lichte woonkamer met een keurige open keuken met kookeiland en balkon op het oosten. Ruime slaapkamer en berging op de begane grond.
Bijzonderheden:
– Energielabel A
– Metro op loopafstand
– Servicekosten circa € 97,37 per maand
– Erfpacht is EEUWIGDUREND afgekocht!
– Berging op de begane grond
– Oplevering in overleg
De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons (met zorg) samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan. Wij adviseren je om contact met ons op te nemen bij interesse in een van onze woningen of je door een eigen deskundige te laten bijstaan.
Benieuwd naar de waarde van je huis? Ontvang binnen 24 uur gratis een indicatie van de waarde.
Vraag direct aan